Hakkımızda

Doğal Kaynaklardan Üretilen Enerji!

Rhofa Energy; Rhofa Grup’un bir iştiraki olarak 2020 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde yüksek verimli fotovoltaik (PV) hücreler, fotovoltaik (PV) paneller ve güneş enerjisinden elektrik üretim sistemleri geliştirme ve üretme amacıyla kurulmuş inovatif bir yenilenebilir enerji firmasıdır.

Rhofa Grup; Yapı kimyasalları, Otomotiv-Yat Bakım Ürünleri, Elektrikli El Aletleri ve İnşaat sektörlerinde 34 yılı aşkın süredir sahip olduğu üretim ve ticari tecrübesini, başta Avrupa Birliği, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Orta Asya olmak üzere 100’den fazla ülke ve bölgeye ihracat yaparak kazandığı uluslararası deneyimini ve 10 ülkede bulunan yerel ofisleri sayesinde uluslarası gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek sunduğu ürün ve hizmetlere sürekli olarak geliştiren yapısını Rhofa Energy ile yenilenebilir enerji sektörüne taşımaktadır.

Rhofa Energy; “Yeşil bir dünya inşaa etmek için güneş enerjisini kullanmak” misyonu ile, farklılaşan ihtiyaçlara yönelik farklı, inovatif ve uygun maliyetli, güneş paneli ve güneş enerjisinden elektrik üretim sistemleri geliştirerek büyük ölçekli enerji santrallerinin, farklı endüstrilerin ve hanelerin ihtiyaçları için çözümler geliştirmektedir.

Rhofa Energy, müşterileri için değer üretmeye ve müşteri memnuniyetine önem vermekte, üretim sürecinde kaliteye vermiş olduğu önemi satış sonrasında da müşterilerin yanında durarak devam ettirmekte ve müşterilerine en iyi satış sonrası destek ve hizmeti sağlamaktadır.

Rhofa Energy olarak hedefimiz daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya için yenilenebilir enerji kaynaklarının daha etkin kullanılmasını sağlamak amacıyla güneş enerjisinden elektrik üretim sistemlerini sürekli olarak geliştirmektir.

Rhofa Energy; tarafından üretilen tüm ürünler hassas kalite kontrol süreçlerinden geçirilerek kontrol edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Rhofa Energy bünyesinde üretilen ürünler, ISO, CE, TUV, IEC, vb. dahil olmak üzere tüm önde gelen test kuruluşları tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Open chat
Fiyat Teklifi
Rhofa Energy
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?